beceuticals

Informacja prasowa L.A.A.

BE CEUTICALS L.A.A.

MAKSYMALNA OCHRONA
PRZED ANTYOKSYDANTAMI

Kwas askorbinowy, zwany potocznie witaminą C, w naturalnych warunkach występuje
w wielu organizmach roślinnych i zwierzęcych.
Nie tylko chroni przed infekcjami, ale również odpowiada za młody wygląd skóry. Wpływa
na produkcję kolagenu, wzmacnia naczynia krwionośne i zapobiega szkodliwemu działaniu wolnych rodników.

inf-prasowa-lla

 

Witamina C to jeden z silniejszych przeciwutleniaczy, od wielu lat stosowany w kosmetologii – nie tylko w profilaktyce przeciwstarzeniowej – ale również jako skuteczny środek na oznaki już starzejącej się skóry, jak zmarszczki czy zmiany pigmentacyjne. Pomaga wyrównać koloryt skóry oraz zmniejszyć widoczne na niej przebarwienia.

 

kwas askorbinowy 25% be-ceuticals

 

BE CEUTICALS L.A.A. 25%
KWAS ASKORBINOWY + KWAS LIPONOWY
CUDOWNA SKÓRA
MAKSYMALNA OCHRONA ANTYRODNIKOWA
POJEMNOŚĆ: 35 ML, CENA: OK. 210 PLN

Zawiera najwyższe dostępne stężenie witaminy C.
BE CEUTICALS L.A.A. 25% CUDOWNA SKÓRA pomaga zwalczać szkodliwe działanie wolnych rodników oraz zapobiega uszkodzeniom skóry. Zawarty w produkcie kwas askorbinowy stymuluje produkcję kolagenu, wzmacnia naczynia krwionośne oraz hamuje proces melanogenezy. Dzięki połączeniu z kwasem liponowym o działaniu detoksykującym, oczyszcza skórę ze szkodliwych substancji i toksyn. Zmarszczki i plamy pigmentacyjne są mniej widoczne. Skóra jest jasna, promienna i młodsza.

SPOSÓB UŻYCIA: Nałóż na skórę twarzy, szyi i dekoltu od 2 do 4 kropli
BE CEUTICALS L.A.A. 25% CUDOWNA SKÓRA. Delikatnie masuj ją opuszkami palców, aby pobudzić krążenie. U niektórych osób może wystąpić lekkie mrowienie, co jest normalną reakcją skóry i zmniejsza się przy każdej kolejnej aplikacji. Stosuj na oczyszczoną skórę rano przed nałożeniem kremu z filtrem przeciwsłonecznym i makijażem. W połączeniu z L.AA.5% IDEALNE SPOJRZENIE, zapewnia najwyższą ochronę skóry przed antyoksydantami.


 

kwas askorbinowy

 

BE CEUTICALS L.A.A. 15%
KWAS ASKORBINOWY + KORZEŃ LUKRECJI

SUBTELNE ROZJAŚNIENIE
POJEMNOŚĆ: 35 ML, CENA: OK. 210 PLN

Serum z kwasem askorbinowym w 15 procentowym stężeniu do codziennej pielęgnacji skóry, na której widoczne są oznaki procesów starzenia oraz zmiany
w kolorycie. Witamina C zawarta w produkcie wpływa na wzrost produkcji kolagenu, hamuje syntezę melaniny oraz zapobiega uszkodzeniom powstałym w wyniku działania promieniowania słonecznego. Wyciąg z korzenia lukrecji nawilża, koi skórę oraz wzmacnia naczynia krwionośne. Zaczerwienienia skóry są mniej widoczne, stany zapalne złagodzone, a oznaki starzenia skóry znacznie zmniejszone.

SPOSÓB UŻYCIA: Nałóż na skórę twarzy, szyi i dekoltu od 5 do 7 kropli
BE CEUTICALS L.A.A. 15% SUBTELNE ROZJAŚNIENIE. Pobudź krążenie w skórze wykonując delikatny masaż twarzy. Lekkie mrowienie, które może wystąpić tuż po aplikacji jest normalną reakcją i będzie się zmniejszać w miarę stosowania serum.  Produkt nałóż na oczyszczoną skórę rano przed nałożeniem kremu z filtrem przeciwsłonecznym i makijażu. Zastosuj komplementarną pielęgnację
z serum BE CEUTICALS L.A.A. 5% IDEALNE SPOJRZENIE, która ochroni delikatne okolice wokół oczu przed działaniem wolnych rodników.


OKOLICE OCZU:

kwas askorbinowy 5% witamina E

BE CEUTICALS L.A.A. 5%
KWAS ASKORBINOWY + WITAMINA E

IDEALNE SPOJRZENIE
POJEMNOŚĆ: 15 ML, CENA: OK. 210 PLN

Skuteczność tego produktu zapewnia połączone działanie dwóch znanych
w dermatologii przeciwutleniaczy: kwasu askorbinowego oraz witaminy E, zwanej witaminą młodości. To substancje, które niwelują szkodliwe działanie wolnych rodników, chronią skórę przed uszkodzeniami oraz opóźniają pojawienie się oznak starzenia – drobnych linii, zmarszczek, czy zmian pigmentacyjnych. Skóra wokół oczu jest jasna, bez przebarwień i dłużej zachowuje młody wygląd.

SPOSÓB UŻYCIA: Za pomocą opuszków palców nałóż na skórę wokół oczu od 2 do 4 kropli BE CEUTICALS L.A.A. 5% IDEALNE SPOJRZENIE. Delikatnie masuj skórę.
W początkowej fazie stosowania serum może pojawić się lekkie mrowienie, które ustępuje w miarę stosowania serum.  Produkt należy nałożyć na oczyszczoną skórę rano przed nałożeniem kremu z filtrem przeciwsłonecznym i makijażu. Aby uzyskać najlepszą ochronę przeciwrodnikową, na skórę twarzy zastosuj serum BE CEUTICALS L.A.A. 15% SUBTELNE ROZJAŚNIENIE.


 

LAA 20 kwas askorbinowy be-ceuticals

NA NOC:

BE CEUTICALS L.A.A. 20%
KWAS ASKORBINOWY + TRIPEPTYDY

WSPANIAŁA NOC
POJEMNOŚĆ: 35 ML, CENA: OK. 210 PLN

Zawiera rewolucyjną formułę, aby odmłodzić skórę nocą. Witamina C pobudzi proces produkcji kolagenu oraz pomoże zmniejszyć uszkodzenia powstałe
w wyniku działania wolnych rodników. Tripeptydy zawarte w serum zwiększają działanie przeciwzmarszczkowe kwasu askorbinowego, stymulują syntezę kolagenu w fibroblastach oraz wpływają na elastyczność i odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Po zastosowaniu serum BE CEUTICALS na noc, tuż po przebudzeniu skóra będzie gładka, miękka w dotyku, a zmarszczki i drobne linie mniej widoczne.
SPOSÓB UŻYCIA: Nałóż przed snem na skórę twarzy, szyi i dekoltu od 2 do 4 kropli BE CEUTICALS L.A.A. 20% WSPANIAŁA NOC. Na początku stosowania produktu
u niektórych osób może pojawić się delikatne mrowienie, które znika po kilku aplikacjach.