beceuticals

Informacja prasowa Ceramidy

CERAMIDY 1%

CERAMIDY + RETINOL
CAŁKOWITA ODBUDOWA
WYGŁADZENIE I ZMNIEJSZENIE OZNAK STARZENIA.
POJEMNOŚĆ: 35 ML, CENA OKOŁO: 210 PLN

Ceramidy to naturalnie występujące w warstwie rogowej naskórka lipidy pełniące rolę płaszcza ochronnego. Chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz utratą wody.
To one odpowiadają również m.in. za jędrność i elastyczność skóry. Jednak liczba ceramidów zmniejsza się z wiekiem, co odbija się
na skórze: traci sprężystość, pojawiają się drobne zmarszczki, wolniej się regeneruje.
CERAMIDY 1% to profesjonalna pielęgnacja uszkodzonej skóry, która,  dzięki połączeniu substancji aktywnych w odpowiednich proporcjach, wykracza poza zwykłą kurację przeciwstarzeniową.
CERAMIDY zawarte w BE CEUTICALS regenerują uszkodzoną skórę
i pomagają w jej odbudowie. Skóra staje się gładsza, a zmarszczki mniej widoczne już po 14 dniach stosowania (+107% gładsza skóra
po 2 tygodniach aplikacji). Dodatkowo ceramidy zwiększają odporność
na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych i łagodzą podrażnienia skóry. Zmniejsza się transepidermalna utrata wody, a skóra jest lepiej nawilżona, gładsza i wygląda na młodszą.
RETINOL to jeden z najlepiej przebadanych dermatologicznie składników aktywnych, znany m.in. ze swoich przeciwstarzeniowych właściwości. Dzięki delikatnemu działaniu złuszczającemu wpływa na wierzchnie warstwy naskórka i przyspiesza wymianę zniszczonego

i zrogowaciałego naskórka. Poprawia jego strukturę i koloryt. Retinol ma wpływ
na zwiększenie liczby fibroblastów oraz stymuluje wzrost syntezy kolagenu. Zmniejsza objawy procesu fotostarzenia się skóry oraz widoczność przebarwień.
SPOSÓB UŻYCIA: Nałóż za pomocą palców od 5 do 7 kropli BE CEUTICALS CERAMIDY 1%
na twarz, szyję i dekolt , aby odbudować uszkodzoną skórę (np. po zabiegach laserowych oraz innych zabiegach estetycznych). Zastosuj na oczyszczoną skórę rano przed nałożeniem kremu z filtrem przeciwsłonecznym i makijażu.